Proba A - Limba Romana

LICEUL TEOLOGIC “EPISCOP MELCHISEDEC” ROMAN

BACALAUREAT 2015  COMPETENŢE LINGVISTICE ŞI DIGITALE

 

REPARTIZAREA ELEVILOR PE ORE PENTRU SUSŢINEREA

PROBEI DE EVALUARE A COMPETENŢELOR LINGVISTICE DE COMUNICARE ORALĂ ÎN LIMBA ROMÂNĂ - 08 IUNIE 2015

 

Nr. crt.

 

Numele si prenumele elevului

Clasa

ORA

1.

BALAJ   M. GEORGE - FLORIN

XII A

9.00 – 10.00

2.

BALAN   D. CRISTIAN - IONUŢ

XII A

9.00 – 10.00

3.

BANU   D. IOAN - ALEXANDRU

XII A

9.00 – 10.00

4.

BĂEŞU   D. MARINEL - DANIEL

XII A

9.00 – 10.00

5.

BĂRBIERU Ş. MIHĂIŢĂ - VASILICĂ

XII A

9.00 – 10.00

6.

BOBEICĂ C.   CONSTANTIN

XII B

9.00 – 10.00

7.

BOTEZATU G.   GEORGE

XII A

10.00 – 10.10

8.

CEOBANU I. GHEORGHIŢĂ - MĂDĂLIN

XII B

10.10 – 10.20

9.

CHIRILĂ I.   BOGDAN - DUMITRU

XII A

10.20 – 10.30

10.

CHIRLIU F.   SERAFIM

XII B

10.30 – 10.40

11.

CIOBANU I.   ION - IULIAN

XII B

10.40 – 10.50

12.

CIOBANU V.   VLAD - MARIAN

XII B

10.50 – 11.00

13.

COLONESCU D.   DĂNUŢ

XII B

11.00 – 11.10

14.

CRISTIAN V.   ALEXANDRU

XII B

11.10 – 11.20

15.

DAVID   V. FLORIN - NICOLAE

XII B

11.20 – 11.30

16.

DOLIŞ   I. VASILE

XII A

11.30 – 11.40

17.

DRĂGUŞANU D.A. ANDREI - RĂZVAN

XII A

11.40 – 11.50

18.

FLOREA C.   GEORGE - ALEXANDRU

XII B

11.50 – 12.00

19.

FOTEA   C. PETRU - MARCEL

XII A

12.00 – 12.10

20.

GĂBUROI G. GEORGE - LUCIAN

XII A

12.10 – 12.20

21.

IORDACHE G.   GHEORGHE - CĂTĂLIN

XII B

12.20 – 12.30

22.

IOSUB   C. CRISTIAN

XII B

12.30 – 12.40

23.

LEHĂDUŞ C.   CRISTIAN - DUMITRU

XII A

12.40 – 12.50

24.

MERLUŞCĂ G. GEORGE - CONSTANTIN

XII A

12.50 – 13.00

 

PAUZA DE MASA

 

13.00 – 14.00

25.

MICHICI D.L.   ANDREI - MĂDĂLIN

XII B

14.00 – 14.10

26.

MICU   G. GEORGE - DANIEL

XII B

14.10 – 14.20

27.

MIRICA C.   IUSTINIAN

XII A

14.20 – 14.30

27.

MOŞNEAGU I.D.   IOAN - ANDREI

XII A

14.30 – 14.40

29.

MUNTEANU C.   COSMIN - ŞTEFAN

XII B

14.40 – 14.50

30.

OANCEA D.   MARIUS - ADRIAN

XII A

14.50 – 15.00

31.

ONEL   I. ŞTEFAN - EMANUEL

XII A

15.00 – 15.10

32.

OPREA   B. DENIS - MIHAI

XII B

15.10 – 15.20

33.

PLATON C.V. SILVIU - CONSTANTIN

XII B

15.20 – 15.30

34.

POENARU I.   FLORIN - ION

XII B

15.30 – 15.40

35.

POPOVICI T.   NICOLAE

XII B

15.40 – 15.50

36.

PRALEA I.   IONUŢ - CRISTIAN

XII A

15.50 – 16.00

37.

RADU   T.C. CRISTINEL - IONUŢ

XII A

16.00 – 16.10

38.

RENŢA   G. IOAN

XII A

16.10 – 16.20

39.

ROTARU G.   GEORGE - RAREŞ

XII A

16.20 – 16.30

40.

STRUGARU D.   PETRU - IUSTIN

XII B

16.30 – 16.40

41.

TIRON   C. CLAUDIU - CONSTANTIN

XII A

16.40 – 16.50

42.

TURCU   I. FLORIN

XII B

16.50 – 17.00

43.

VASILICĂ C.C.   ANDREI

XII B

17.00 – 17.10

44.

VIERU   I. VLĂDUŢ - IULIAN

XII A

17.10 – 17.20

45.

VÎRLAN G.   GICĂ - ADRIAN

XII A

17.20 – 17.30

 

 

PREŞEDINTE,

PR.PROF. SMEREA GHEORGHE

 

Contact

Str. Alexandru cel Bun, Nr.2, Loc. Roman

Cod Postal: 611065, NEAMT

Telefon: 0233740906

Fax: 0233740906

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Statistica

Visitors
14364
Articles
48
Articles View Hits
197954